Reagujte bez životopisu

Operator výroby do automobilovej spoločnosti Stellantis! Ponúkame aj nástupný bonus!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 110 EUR/mesiacPri nástupe základná mzda 850 € v hrubom + nočné príplatky 87 € + sobotné príplatky Od 2.mesiaca + osobné hodnotenie 110 € + nadčasové príplatky 63 € hrubom Spolu hrubá mzda od 2.mesiaca 1.110 €, v čistom 850 € za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie pracovných operácií podľa štandardného pracovného postupu
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
• plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia.

• Mesačný príspevok na benefity od 150 eur ročne (napr. na dopravu alebo do kina)
• Nové auto vrátane poistiek už od 118 € mesačne (bez potrebnej investície)
• Odmeny za zlepšovacie nápady
• Strava priamo na pracovisku od 1,16 € za jedlo
• Celoročný pitný režim
• Bezplatné vzdelávanie a možnosti kariérneho rastu
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Vernostná odmena po odpracovaných rokoch od 50% do 100% základného platu
• Dovolenka navyše pre verných zamestnancov
• Ubytovanie za úhradu - prvý mesiac 50% zľava, 3€/noc, od druhého mesiaca 6€/ noc (platí sa len za odspaté noci )
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)
• Tábory pre deti ; rekreačné poukazy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4366504  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 110 EUR/mesiac