Reagujte bez životopisu

Operator výroby do automobilovej spoločnosti Stellantis! Ponúkame aj nástupný bonus!

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 110 EUR/mesiacPri nástupe základná mzda 850 € v hrubom + nočné príplatky 87 € + sobotné príplatky Od 2.mesiaca + osobné hodnotenie 110 € + nadčasové príplatky 63 € hrubom Spolu hrubá mzda od 2.mesiaca 1.110 €, v čistom 850 € za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie pracovných operácií podľa štandardného pracovného postupu
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
• plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia.

• Mesačný príspevok na benefity od 150 eur ročne (napr. na dopravu alebo do kina)
• Nové auto vrátane poistiek už od 118 € mesačne (bez potrebnej investície)
• Odmeny za zlepšovacie nápady
• Strava priamo na pracovisku od 1,16 € za jedlo
• Celoročný pitný režim
• Bezplatné vzdelávanie a možnosti kariérneho rastu
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Vernostná odmena po odpracovaných rokoch od 50% do 100% základného platu
• Dovolenka navyše pre verných zamestnancov
• Ubytovanie za úhradu - prvý mesiac 50% zľava, 3€/noc, od druhého mesiaca 6€/ noc (platí sa len za odspaté noci )
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)
• Tábory pre deti ; rekreačné poukazy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4366504  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 110 EUR/mesiac