Procesný manažér logistiky

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacVýška platu sa bude odvíjať od výšky kandidátových skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pochopiť ciele skladových a expedičných tímov, premietnuť ich do procesov
• Implementovať, merať, riadiť a monitorovať všetky procesy v oblasti skladu a expedície
• Iniciovať zlepšovacie projekty, riadiť a implementovať procesy vrát. organizačnej, funkčnej a technickej realizácii zlepšenia
• Podpora svojich kolegov z BPM tímu pri hľadaní odpovedí týkajúcich sa vašej oblasti odbornosti

• práca bude vykonávaná Remote - možnosť 100% práce z domu
• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• práca z domu s občasným dochádzaním do kancelárie a cestovaním v rámci Európy
• ročný bonus
• príspevok na DDS
• finančná odmena za odpracované roky
• bonus za odporúčanie
• 2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• plne hradené stravné lístky
• finančný príspevok na vzdelávanie a interné školenia

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis a motivačný list v ANGLICKOM jazyku.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa flexibilným triediacim systémom efektívne fungujúcim pri extrémne širokej škále tokov materiálu. Úspešne vykonávajú širokú škálu triediacich úloh a sú schopné pripraviť a vytriediť materiál kovov a odpadov na mechanickú recykláciu alebo energetické zhodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Platný vodičský preukaz
• Ste spoľahlivý, štruktúrovaný
• Premýšľate v procesoch, vaše aktivity riadia fakty a čísla
• Veľmi dobre rozumiete procesom SCM, konkrétne skladovým a expedičným činnostiam
• Pracujete štruktúrovaným spôsobom; nové a vopred definované štruktúry vás neodstrašia
• Ste silný tímový hráč s veľmi dobrou angličtinou (B2) a znalosťou nemeckého jazyka (B1)
• skúsenosť s ERP systémami výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov