Elektrotechnik/elektronik do automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 321 EUR/mesiacZákladná mzda 1321 eur + príplatky do výšky 256 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektronika s nadšením pre vec, technickým zmýšľaním a láskou k automotive. .

Na tejto pozícii budeš zodpovedný za:

- Programovanie a nastavovanie robotov.
- Optimalizácia pracovísk.
- Programovanie SPS - Simatic 1200, S7.
- Analýza porúch a zabraňovanie ich opakovaniu.
- Zodpovednosť za 100 %-nú kvalitu vykonanej práce vo svojej profesii spôsobom samokontroly.
- Dodržiavanie predpísaných prevádzkových a technologických postupov stanovených pre výkon danej činnosti.
- Dodržiavanie poriadku, bezpečnostných a požiarnych predpisov na pracovisku podľa príslušnej inštrukcie.
- Spolupráca s údržbou pri opravách výrobných zariadení a pomocných výrobných zariadení.
- Servis a úprava prog. PLC, robotických buniek, klimatunelov, aktivačných pecí, PM Toolkit a letovacích zariadení.

- zamestnanecká doprava
- zamestnanecké prémie
- odmena za za životné, pracovné jubileum
- dotované stravovanie
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu"
- multisport karta
- bezplatné právne poradenstvo
- firemné akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme globálnou spoločnosťou pôsobiacou v 14 krajinách sveta s 22 tisíc zamestnancami a s viac ako 85 ročnou tradíciou. Pôsobíme vo všetkých kľúčových oblastiach sklárskeho priemyslu, vrátane plochého skla, skleného tovaru, sklených obalov a skleného vlákna, ako aj chemikálií, obchodovania so sódou a zlúčeninami chrómu. Na Slovensku pôsobíme v oblasti Automotive, kde sme lídrom v obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. Náš závod sídli v Malackách, kde pre nás pracuje viac ako 600 zamestnancov.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke http://www.sisecam.com.tr/sk/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vyhláška § 21, 22
skúsenosti s PLC, robotickými bunkami

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4361551  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 321 EUR/mesiac