Personálny konzultant pre západné Slovensko.

Talent Solutions - ADECCO

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacMzda je individuálna a konečná výška sa odvíja od skúseností každého kandidáta. Variabilná zložka mzdy je v priemere 1,5 násobok základnej mzdy a je vyplácaná mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vyhľadávanie kandidátov na špecializované pozície v rôznych odvetviach
* komplexné vedenie pohovorov, konzultácie a poradenstvo
* aktívna komunikácia s klientmi
* marketingové aktivity (inzercia, letáky, brainstormings, newsletters, job fairs...)
* práca na projektoch
* spolupráca s ostatnými oddeleniami, lokálnymi ako aj globálnymi pobočkami
* reporting
* monitoring konkurencie

Mobile Phone,Notebook

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sprostredkovanie zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

= VŠ vzdelanie výhodou
= prax aspoň 1 rok v sektore HR - Recruitment
= všeobecný prehlaď o trhu práce
= anglický jazyk – aktívne
= druhý jazyk - výhodou
= orientácia na výsledky
= prozákaznícka orientácia
= flexibilita
= výborné komunikačné schopnosti
= MS Office pokročilé znalosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4360733  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac