Inžinier Kvality pre projektový tím - automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
1 700 EUR/mesiacOd 1700 - skutočná mzda môže byť navýšená vzhľadom na skúsenosti a vedomosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta z automobilového priemyslu hľadáme nového člena do projektového tímu kvality.
Ak ste to Vy, toto by bola Vaša náplň práce:

- riadiť systémy kvality pri vývoji projektu v spolupráci s vedúcim projektu
- validácia vývoja projektu v súlade s internými a zákazníckymi cieľmi kvality
- zodpovednosť za všetky nástroje kvality projektu (FMEA, nástroje zákazníkov, školenia členov výrobných závodov)
- riadenie rizík, problémov a priorít týkajúcich sa položiek a cieľov kvality

• Možný Home Office dvakrát týždenne
• Flexibilná pracovná doba
• Teambuilding a tímové aktivity
• Príspevok darcom krvi, MMM Košice a pod.
• Zľavový program
• Jazykové kurzy
• Interné a externé školenia
• Ročná valorizácia miezd
• 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nové vývojové centrum v Košiciach v automotive sektore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosti na oddelení kvality
- dobrá znalosť nemeckého a anglického jazyka
- výborný time-management
- vyjednávacie schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4360601  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac