Obchodno-technický manažér

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
1 500 EUR/mesiacVýška platu sa bude odvíjať v závislosti na kandidátových skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

A. Obchodná činnosť
• vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci SR.
• podpora administratívy
• tvorba cenových ponúk
• zodpovednosť za plnenie osobného obchodného plánu
• príprava ZOD a jej predkladanie na schválenie nadriadenému
B. Kalkulovanie dopytov
• fyzická prehliadka miesta stavby, zvolenie vhodnej technológie výstavby
• kontrola projektovej dokumentácie po stránke technickej úplnosti a správnosti, najmä s požiadavkami prevádzkovateľov (prevádzkové štandardy)
• zostavenie nákladovej kalkulácie, zostavenie položkového rozpočtu a výkazu výmer
• riadenie a kontrola subdodávky

• 13.plat,
• firemné akcie,
• školenia nie len v rámci profesie, ale aj osobnostné,
• služobné vozidlo
• Pre montérov je ubytovanie zabezpečené na náklady firmy

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Obchod

Náš klient je súčasťou medzinárodne fungujúcej firemnej skupiny, poskytujúcej kvalitné služby a výborné technické zázemie. V súčasnosti má viac ako 700 zamestnancov. Pobočky a dcérske spoločnosti sa rozprestierajú po celej Európe, ďalej v Ázii, v Afrike a tvoria základňu silného prepojenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• VŠ stavebného zamerania alebo strednú stavebného zamerania
• skúsenosti v oblasti stavebníctva - výstavba IS.
• PC skills: základné programy balíka office - MS Excel
• 2 roky v obchodnej pozícii a min. 5 rokov v odbore technickom

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov