Inžinier kvality - v rastúcej spoločnosti !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
1 600 EUR/mesiac+ Dohoda ( výška mzdy je závislá na Vašich skúsenostiach ! ) + 13, 14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete riadiť procesy kvality a nastavovať štandardy kvality ?
A chcete byť súčasťou dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s potenciálom ?

NÁPLŇ PRÁCE:
- zastrešenie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly kvality
- definovanie + aktualizovanie kritérií pre kontrolu kvality
- vytváranie dokumentácie pre kvalitu: 8D, PPAP, Control plan
- riešenie zákazníckych a dodávateľských reklamácií + komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- spolupráca pri analýze príčin nezhôd a navrhovanií riešení pre zamedzenie ich vzniku
- vzorkovanie /PPAP, VDA/, vyhodnocovanie spôsobilosti procesov
- vykonávanie auditov interné, zákaznícke, certifikačné + príprava podkladov
- zaškoľovanie výrobných pracovníkov po reklamácii (Q-alert),
- príprava test reportov k expedovaným výrobkom

- práca priamo do KMEŇA stabilnej slovenskej spoločnosti
- osobný prístup, mladý kolektív
- 13,14 mzda
- možnosť bezplatného vzdelávania (jazykové či iné kurzy)
- sebarealizácia a podieľanie sa na vývoji efektívneho systému kvality
- ľahšie nastavovanie procesov - priamo s majiteľmi spoločnosti
- kariérny rast
- plne hradené stravné lístky v hodnote 4,50 EUR ( bez doplatku zamestnanca )
- adaptačný program a maximálna podpora pri zaškoľovaní = samozrejmosťou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Inžinier kvality/ manažér kvality

Počet rokov praxe

3

- komunikačné a prezentačné zručnosti
- znalosť nástrojov kvality (Automotive noriem - výhodou )
- zodpovednosť a samostatnosť
- efektívne riešenie problémov a zmysel pre detail
- vyjednávacie a argumentačné schopnosti
- technické a analytické myslenie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4359670  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac