Hľadáme pre nášho významného klienta Recruitera, zamestnaj sa v skvelom a priateľskom teame.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● recruitment nových vodičov taxi na platformu Bolt
● telefonická komunikácia so záujemcami
● výborná znalosť procesu vybavovania taxi dokumentov i procesu registrácie na platforme Bolt, fungovanie platformy Bolt
● telefonická a emailová podpora záujemcom o registráciu/vybavenie taxi dokumentov
● ponúkanie našich aktuálne platných vstupných bonusov pre nových vodičov (aktuálne preplatenie taxi dokumentov vo výške 100€, štartovací bonus 1000€- oboje možným predmetom zmeny)
● pravidelný reporting nadriadenému týkajúci sa aktuálneho stavu

- získanie praktických skúseností v oblasti recruitmentu
- zaujímavá práca v dynamickom a mladom pracovnom tíme
- možnosti kariérneho rozvoja a rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce
- pomoc, podpora a vedenie zo strany kolegov
- prax v dynamickej personálnej agentúre, ktorá pôsobí aj v iných krajinách
- flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná platforma pre prepravu osôb v mestách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné, ľudské zdroje a personálny manažment

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti:
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pozícia je vhodná pre absolventa.

Vhodný/á kandidát/ka by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá:
- máš chuť na sebe pracovať a nebojíš sa zdolávať výzvy
- si komunikatívny, flexibilný a pripravený na denný kontakt so zamestnancami spoločnosti
- si bežný užívateľ MS Office
- máš zodpovedný prístup k zvereným úlohám
- si schopný samostatne pracovať a s pozitívnym prístupom k práci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov