Baví Vás práca s materiálom v sklade? Tak poďte s nami pracovať ako manipulačný pracovník na 12 hod. zmeny v Strečne!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,74 EUR/hod.+ bonusy a príplatky!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti v sklade? Ukážte sa!
Hľadáte stabilné miesto? U nás ho nájdete!

Práca pre švajčiarsku spoločnosť, ktorá patrí medzí svetových lídrov vo vyrábaní kuchynských drezov:

• miesto výkonu práce Strečno
• stabilná práca na hlavný pracovný pomer
• práca v nepretržitej prevádzke (12 hod. zmeny)

• zabezpečovanie dodávky materiálu do výroby
• balenie kuchynských drezov (fólia/kartónové krabice)
• kontrola správneho označenia
• práca s VZV
• prevoz hotových kuchynských drezov do skladu
• úzka spolupráca s oddelením logistiky
• zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP v sklade
• práca vhodnejšie skôr pre MUŽOV!

• základná nástupná mzda: 4,74 € brutto/hod.
• po skúšobnej dobe možnosť navýšenia na 5,02 € brutto/hod.
• po čase úroveň pokročilý: 5,17 € brutto/hod.
• príplatky - nočná zmena, sobota, nedeľa, sviatok, sťažené prostredie
• už v skúšobnej dobe získaš bonusy - výkonnostný, prevádzkový, dochádzkový bonus, nástupný bonus 80€, bonus za odporučenie,
• 5,00 € stravný lístok (zamestnanec si platí len 0,72€)
• komplexné zaškolenie zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť je švajčiarska priemyselná skupina s viac ako storočnou históriou, ktorá sa zaoberá výrobou kuchynských drezov, digestorov, spotrebičov, batérií, kávovarov a zariadení pre gastropriemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• dobrý zdravotný stav
• preukaz VZV - výhodou
• chuť pracovať
• zodpovednosť
• spoľahlivosť
• serióznosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4355203  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,74 EUR/hod.