Plánovač/Inžinier údržby s vyhláškou §21 !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
Od 1 350 EUR/mesiac+ 13,14-ty plat, štvrťročné bonusy (výsledná výška mzdy závisí od Vašich skúseností ! )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie plynulej prevádzky, údržby a riešenie technických problémov výrobných zariadení
- zvyšovanie produktivity a kvality a minimalizácia nákladov
- príprava návrhov projektov a plánov údržby a riadenie realizácie projektov
- vyhodnocovanie, analyzovanie a uzatváranie výsledkov údržby opráv, prestojov, spotreby náhradných dielov
- spolupráca s externými dodávateľmi pri spúšťaní technológií

- práca priamo do KMEŇA spoločnosti
- 13. a 14. mzda
- flexibilný pracovný čas
- osobné hodnotenie + štvrťročné bonusy
- Cafetéria

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- elektrotechnická vyhláška min. §21
- čítanie dokumentácie (elektrotechnická a mechanická )
- znalosť pneumatiky, hydrauliky, snímačov
- Simatic Step 7 - nemusí byť nutne programovanie, aspoň diagnostika
- práca s PC, SAP systém - výhoda

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4355195  Dátum zverejnenia: 14.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac