Hľadáme projektového manažéra vývoja pre automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
2 400 EUR/mesiac+ 20% variabilná zložka mzdy. Finálna výška mzdy bude navrhnutá individuálne podľa ponúknutých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:

- Riadiť projekty v oblasti vývoja svetla s využitím dostupných interných a externých zdrojov s cieľom splniť technické požiadavky zákazníka
- Vykonávať odsúhlasenia technických požiadaviek zákazníka v rámci tvorby konceptu produktu
- Riešiť ciele , ktoré sa týkajú kvality, nákladov a timingu so zákazníkom
- Plánovať interné a externé kapacity a výber členov tímu
- Zodpovednosť za definovanie, plánovanie, koordinovanie a kontrolovanie úloh projektového tímu
- Informovať zúčastnené strany o všetkých nových skutočnostiach a zmenách, ovplyvňujúcich ukazovatele projektu (termín, kvalita, cena a pod.)
- Spolupracovať s dodávateľmi (výber a zabezpečovanie)
- Sledovať KVP procesy, spolupracovanie pri zmenovom manažmente
- Spolupodieľať sa na optimalizácii projektu

- Home office - 2dni v týždni
- Stabilitu nadnárodnej spoločnosti
- 13., 14. plat
- Jazykové kurzy
- Kontakt s poprednými svetovými automobilkami a najmodernejšími technológiami
- Pružnú pracovnú dobu (7,5 h/deň)
- Príspevok na stravovanie a dopravu do zamestnania

V prípade, že spĺňate požiadavky a ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj profesijný životopis v slovenskom aj anglickom jazyku na kontakty uvedené nižšie.
K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- 3 roky skúseností s procesom vývoja produktu v automotive
- VŠ vzdelanie technického smeru
- Znalosť AJ na plynulej úrovni
- Ovládanie práce s PC - MS Office a MS Project
- Rozhodnosť, prirodzená autorita, zrelá osobnosť
- Prezentačné zručnosti
- Schopnosť koordinovať tím

- Microsoft Project - Pokročilý
- Microsoft Excel - Pokročilý
- Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
- Nemecký jazyk - vítaný

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov