SENIOR POWER PLATFORM DEVELOPER

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Senec
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Senior Power Platform Developer nenesie personálnu zodpovednosť, ale je spolu so zvyškom tímu Digital Workplace zodpovedný za spoluprácu so spolupracovníkmi a zamestnancami spoločnosti, aby pochopili potreby podniku a našli riešenia, ktoré ich motivujú využívať moderné nástroje a pracovné spôsoby.

Medzi hlavné zodpovednosti patri:
• Vlastniť a udržiavať rámec Power Platform Governance
• Monitorovať všetky prostredia, aplikácie a toky pomocou súpravy nástrojov Power Platform Center of Excellence
• Spolupráca s tímami po celom podniku pri navrhovaní, vývoji, testovaní, dokumentovaní a nasadzovaní riešení založených na Power Apps a Power Automate v súlade s obchodnými požiadavkami
• Návrh a zostavenie pracovného toku od začiatku do konca, vrátane integrácie s ostatnými službami MS a inými riešeniami tretích strán
• Návrh a zostavenie dátovej štruktúry
• Vytvárať a udržiavať kvalitnú technickú a architektonickú dokumentáciu
• Nakonfigurovať a zaistiť riadenie prístupu podľa princípu najmenej privilégií (PoLP) naprieč platformou
• Udržiavanie a aktualizácia internej stránky občianskych vývojárskych tímov o najnovšie informácie, rady a tipy

• Skvelé sociálne výhody vrátane telocvične a úplne novej jedálne
• Byť súčasťou revolúcie v oblasti zdrojov
• Možnosť pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcom, podnikateľskom prostredí s najmodernejšou technológiou
• Možnosti realizácie vzdelávacích schém a osobného rozvoja
• Skvelé kariérne príležitosti v rýchlo rastúcej spoločnosti
• Konkurenčná kompenzačná schéma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť zameraná na recykláciu plastov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý

• Viac ako 3-ročné skúsenosti s vytváraním návrhových Power Apps a riešení Power BI.
• Odborné skúsenosti s navrhovaním dátových modelov s priamymi a importnými dopytmi
• Odborné znalosti vytvárania webových častí, aplikácií, rozložení stránok a typov obsahu pomocou dátových konektorov a O365 API
• Schopnosť prijať pridelenú úlohu a dokončiť ju s minimálnym dohľadom.
• Tímový hráč a vysoko zručný komunikátor.
• Vynikajúce medziľudské a zákaznícke schopnosti.
• Potreba poznať API, JavaScript, Azure Functions a znalosť C# je výhodou.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov