Vlastníš §22? Si v elektrotechnike ako doma? Hľadáme elektrotechnika - kvalita testovania. Neváhaj a pošli nám svoje CV!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 110 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 1110€ brutto (podľa skúseností možná dohoda) + príplatky + 100€ dochádzkový bonus, Priemerná mzda od 1230€ brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracoval si v elektrovýrobe? Chceš ďalej napredovať a testovať funkčnosť elektrorozvádzača?

Tvojou úlohou bude:

• multifunkčný test: vizuálna kontrola skrine pred meraním, pripojenie skrine na meracie zariadenie, uloženie dát pre meranie, kontrola elektrického zapojenia skrine pomocou testovacieho programu a simulátora, ručná kontrola neštandardných zapojení,
• inštalácia a kontrola softvéru pre zákazníka, kalibrácia dotykového panelu, inštalácia SW, kontrola predpísaných fyzických hodnôt a parametrov pre stroj, kalibrácia merania teplôt pre vstrekovaciu jednotku a nástroj, nastavenie a parametrizácia frekvenčných meničov a pod.,
• test strojového cyklu: kontrola vyhrievacích zón, bezpečnostných prvkov a strojového cyklu pomocou testovacieho programu a simulátora,
• vyhotovenie a zápis protokolov o vykonaných skúškach na zariadení, zápis chýb,
• príprava skrine pre export,
• údržba a dopĺňanie zmien
• práca v dvojzmennej prevádzke ranná a poobedná zmena

Základná mzda 1110€ (podľa skúseností možná dohoda) + príplatky + bonusy - priemerná mzda od 1230€ brutto/mesiac
+ mzdové zvýhodnenie 0,30€/hodinu pri poobednej zmene
+ 13., 14. plat vo výške 30% základnej mzdy
+ ročná odmena (viazané na výsledky spoločnosti)
+ bonus za lojalitu - už pri odpracovaní min. 2 rokov sa vypláca mesačný bonus za vernosť, ktorý postupne narastá
+ doprava do práce a z práce zabezpečená (v rámci Martina a Vrútok bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za doplatok)
+ Kompletné zaškolenie a pravidelné školenia (externé, interné, cyklické...)
+ Zabezpečenie pracovného oblečenia a pomôcok
+ Stravné lístky 4,5 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba vstrekolisov a elektroskríň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax na obdobnej pozícií je veľkou výhodou
• vyhláška §22 nutná podmienka
• nemecký jazyk výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov