Junior softvérový inžinier

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac+ Vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe. Výška mzdy taktiež závisí od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme do divízie RECYCLING nového kolegu, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
• Podpora pri vývoji, úprave a testovaní SW (C++)
• Podpora výroby v prípade problémov, koordinácia analýzy problémov s tímom v Nemecku a na Slovensku)
• Aplikácia nápravných opatrení vo výrobnom procese
• Školenie personálu výroby pri vydaní nového softvéru
• Komunikácia a spolupráca s výrobnými a vývojovými centrami spoločnosti
• Spolupráca pri vypracovaní manuálov a pracovných inštrukcií

• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
• motivujúce platové ohodnotenie
• 50% z 13-tej mzdy bez nadväznosti na firemné výsledky
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• finančnú odmenu za senioritu
• náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1000€
• 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
• stravné lístky v hodnote 5,10€ nad rámec zákonníka práce
• bezplatné školenia v rámci náplne práce
• finančný príspevok na vzdelávanie - anglický jazykový kurz
• možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal
• Multisport karta
• zamestnanecká autobusová doprava

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť zameraná na recykláciu s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Technické myslenie, všeobecný prehľad
• MS Visual Studio / C++ , pri absolventoch prax počas štúdia vítaná
• Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
• Praktický prístup k riešeniu problémov
• MS Office pokročilá úroveň
• Skúsenosti s testovaním softvéru
• JavaScript / AngularJS / Python / Databases / SQL / MATLAB znalosti sú vítané

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov