Elektrotechnik - commisioning engineener

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacinzerovaná mzda je len minimálna ponúkaná, výsledná mzda je v závislosti od skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle, hľadáme elektrotechnika- commisionic engineer, ktorý bude inštalovať linky u klientov v rámci EÚ.

Náplň práce:
- montáž a testovanie pneumatických a hydraulických strojov a príslušenstva, dokončenie inštalácie priamo v závode
- zabezpečenie opráv a doladenie strojov, podľa požadovanej kvality
- bežný servis a prebrusovanie nástrojov
- vykonávanie požadovaných zmien pri inštaláciách a spúšťaní strojov
- technická podpora pri prispôsobovaní nástrojov pre dané procesy
- identifikovanie porúch a problémov na strojoch s minimálnymi prestojmi vo výrobe
- vykonávanie a dohľad nad skúškami a sprievodnými potvrdzovacími operáciami
- schopnosť samostatne analyzovať a riešiť problémy
- súlad a dohľad nad všetkými pokynmi a normami ovplyvňujúcimi sektor HSE

- 13. plat
- jazykové kurzy
- plne hradené stravné lístky
- Cafeteria
- preplácané diéty a ubytovanie pri služobných cestách
- služobné auto
- preplácané nadčasy

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je Tier I. dodávateľ v oblasti automobilového priemyslu zameraný na výrobu interiérov sedadiel, elektroniku palubnej dosky a pasívnu bezpečnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- osvedčenie elektrotechnika - minimálne §22 - PODMIENKOU
- znalosť strojárskeho kreslenia, základ mechanickej integrácie, znalosť všetkých druhov mechanických štruktúr, pneumatických, hydraulických systémov
- dobré komunikačné a koordinačné schopnosti, zodpovednosť, orientácia na zákazníka
- vyžaduje sa CESTOVANIE - 80 % pracovného času - SR aj zahraničie
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov