Teamleader pre vstupnú kvalitu - rovno do kmeňa pre jedného z naj zamestnávateľov.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Mzdové podmienky (brutto)
1 160 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo by bolo Vašou náplňou práce?

-Vedenie tímu - technikov vstupnej kontroly a koordinovanie aktivít externej servisnej spoločnosti.
-Vykonávanie operatívnych činností - ako kontrola a manažment materiálu, plánovanie denných aktivít.
-Zabezpečenie dosahovania stanovených cieľov - bezpečnosť, kvalita, dodávky, náklady, morálky, životného prostredia
-Hľadanie možností zlepšenia
-Plánovanie a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít, evidencia dochádzky
-Správa dokumentácie

Garantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Požiadavky na zamestnanca

-Ukončené stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním (maturita)
-Vedomosti o základných nástrojoch a procesoch kvality, postupoch a procesoch vo výrobných technológiách, čítanie technickej dokumentácie, znalosť meracích postupov.
-Minimálne 3 roky praxe v oblasti výroby, kvality,
-Anglický jazyk – výhodou
-Skúsenosti so SAP-om - výhodou
-PC zručnosti (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).
-Skúsenosti s vedením pracovného tímu – výhodou.
-Komunikačné, organizačné a plánovacie zručnosti, zodpovednosť, motivácia, vysoké pracovné nasadenie a zvládanie stresových situácií.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov