Urgent: Údržba strojov pre automotive segment - Kechnec. Pre kandidáta od Čiernej nad Tisou je zvoz.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná spoločnosť v oblasti automotive hľadáme človeka, ktorý bude:

Práca na tejto pozícii zahŕňa:
• okamžitá reakcia na anomálie strojov a zariadení a ich detailná analýza
• odstránenie poruchy stroja so zameraním na bezpečnosť a spoľahlivosť stroja
• zaznamenávanie porúch do EWO dokumentu s plnou analýzou poruchy
• dodržiavanie eskalačného plánu
• dohliada nad vykonaním validácie po každom zásahu do stroja
• nastavovanie stroja dodržiavaním overených postupov podľa aktuálnej dokumentácie
• odstraňovanie všetkých abnormalít strojov
• podieľanie sa na strategických projektoch
• aktívne používanie WCM nástrojov
• vykonávanie preventívnych aktivít podla plánov a checklistov
• hlásenie a zaznamenávanie nedostatkov počas vykonávania preventívnych aktivít
• vykonávanie pridelených úloh svojho nadriadeného

základ od 825 -975 eur, - mzda sa odvíja od seniority kandidáta , variabilná zložka mzdy od 84€ až do výšky 189€ + príplatok na dochádzanie. Pre skúsenejšieho kandidáta je možná vyššia mzda.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

-Základné znalosti z oblasti kvality
-Dobrý zdravotný stav a dobrý zrak
-Čítanie technických výkresov
-Predchádzajúca skúsenosť v automotive priemysle výhodou
-Stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním.
-Skúsenosť s meraním.
-Základná znalosť z ISO TS a ostatné pravidlá a požiadavky týkajúce sa špecifického dodávateľa a zákazníka
-Základné nástroje kvality - FMEA, PPAP, …

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov