Inžinier kvality pre dodávateľov (Automotive)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa rozhodnete reagovať na pracovnú ponuku, Vašimi zodpovednosťami budú:

- zodpovednosť za analýzy pri objavení sa problémov - na úrovni závodu vzhľadom na dodávateľa
- riešenie reklamácií
- kontrola zavedených opatrení - audity u dodávateľov + rozvoj kritických dodávateľov
- uvoľnenie nových dodávateľov/komponentov po technickej stránke

• Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
• Príspevok na cestovné.
• Medziročné navýšenie mzdy.
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
• Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy.
• Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
• Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
+ Garantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive spoločnosť s celosvetovým pôsobením.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Predchádzajúce skúsenosti s elektronickými komponentami na inžinierskej pozícii (kvalita, príp. proces)
• Veľkou výhodou - skúsenosti s prácou s dodávateľmi (PPAP)
• Znalosť čítania výkresov
• Vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita a zvládanie stresových situácií
• Ochota cestovať
• Znalosť IATF 16 949

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4340834  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac