Špecialista logistiky - Export/Import

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
1 400 EUR/mesiacod 1400 eur - skutočná mzda môže byť navýšená vzhľadom na skúsenosti a vedomosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho stabilného klienta hľadáme Špecialistu na export a import! Ak ste to Vy, toto by bola Vaša náplň práce:

- Zabezpečiť dobre fungujúci prepravný systém v externom dodávateľskom reťazci s cieľom zaručiť včasné a spoľahlivé zásielky.
- Realizovať prepravy s ideálnym využitím kamiónov a optimálnymi nákladmi.
- Vybaviť požiadavky na všetky druhy prepráv, overovať údaje v požiadavkách s cieľom vybrať najefektívnejší spôsob prepravy.
- Vystaviť požiadavky poskytovateľom služieb a kontrolovať ich úplnosť.
- Kontrolovať a koordinovať dodávateľov, poskytovateľov dopravných služieb a ďalšie strany zapojené do procesu prepravy.
- Zabezpečiť proces včasného varovania v prípade akýchkoľvek odchýlok a núdzových prípadov.
- Objednať a sledovať prémiový náklad / špeciálne zásielky.
- Správa reklamácií a hodnotenie poskytovateľa služieb.
- Zabezpečiť, aby boli procesy importu a exportu v súlade s platnými zákonmi, daňovými predpismi a požadovanými postupmi
- Pripraviť potrebnú dokumentáciu pre proces colného odbavenia v úzkej spolupráci s colným maklérom, kontrola úplnosti a správnosti dokumentov.
- Colné zatriedenie tovaru, výpočet a úprava platenia daní a ciel.
- Pripraviť požadované štatistiky a reporty.

- 13-ty plat - garantovaný
- Preplatené cestovné
- Ročný bonus
- Možné stravovanie v kantíne
- Príplatky za výkon práce MIMO pracovnej doby, v noci, cez víkend a sviatky a pod.
- Možnosť kariérneho rastu

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Logistika

Počet rokov praxe

3

- Prax minimálne 3 roky na podobnej pozícii.
- Anglický jazyk na komunikačnej úrovni.
- PC znalosť: MS Office.
- Silné komunikačné a organizačné schopnosti
- Schopnosť pracovať rýchlo a efektívne.
- Flexibilita a zodpovednosť.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4338653  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac