Produktový manažér

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 700 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou tehál a škridiel vysokej kvality, hľadáme produktového manažéra so skúsenosťami s produktom technického charakteru.

Náplň práce:

- Príprava, realizácia a vyhodnocovanie prieskumu trhu
- Organizovanie a zabezpečovanie výskumu a vývoja výrobkov
- Príprava a zabezpečovanie interného aj externého testovania vzoriek
- Príprava návrhov na vyradenie výrobkov z predaja
- Organizovanie a kontrola prípravy technickej dokumentácie a dokumentácie vyplývajúcej z platnej legislatívy a noriem
- Spoluvytváranie štandardov kvality výrobkov
- Zabezpečovanie internej komunikácie v rámci zvereného oddelenia
- Poskytovanie školení a prezentácií

- aktívna podpora osobnostného a vzdelanostného rozvoja zo strany zamestnávateľa
- sociálny program ( teambuildingy, športový deň, vianočný večierok... )
- zamestnanecké zľavy na produkty spoločnosti
- ročný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je dcérska spoločnosť najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, ktorá zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Produktový manažment - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- silné technické zmýšľanie
- skúsenosť s produktom technického charakteru
- skúsenosť s vedením projektu/podieľanie sa na vedení projektu
- skúsenosti s vedením tímu
- anglický jazyk na pokročilej úrovni
- EXCEL - pokročilá úroveň

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov