Konzultant/náborár - 1.800

Talent Solutions - ADECCO

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacuvedená mzda je dolná hranica základnej mzdy, celkový príjem je súčtom základnej mzdy a bonusov - priemerne 1.800,- mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša pobočka v Bratislave naberá nové posily. Hľadáme kolegu / kolegyňu do nášho tímu. Ak ti vyhovuje dynamické prostredie, baví ťa recruitment, daj nám o sebe vedieť ! Ak ovládaš anglický jazyk, je TO VÝHODA!

Náplň práce:
- obsadzovanie pracovných pozícií pre našich klientov
- marketingové aktivity ( inzercia, letáky, brainstorming, newsletters...),
- vyhľadávanie, pohovory, výber kandidátov pre našich klientov- kompletná zodpovednosť pre zverené projekty
- vedenie pohovorov, konzultácie a poradenstvo - aj v MAĎARSKOM JAZYKU
- spolupráca s ostatnými oddeleniami, lokálnymi ako aj globálnymi pobočkami,
- podľa potreby aj práca v teréne,
- administratívna výpomoc.

- silné zázemie úspešnej spoločnosti
- možnosti kariérneho rastu a sebarealizácie
- príspevok na stravu
- MultiSport karta
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- flexibilný pracovný čas + práca formou Home office
- vzdelávacie a jazykové kurzy preplácané zamestnávateľom
- školenia, tréningy,
- práca v príjemnom kolektíve
- teambuildingy
- DDS

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť. ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 500 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 32 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- chuť pracovať v HR,
- orientácia na výsledky,
- flexibilita,
- výborné komunikačné schopnosti,
- MS Office pokročilé znalosti,

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4335202  Dátum zverejnenia: 21.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac