Procesný technik v oblasti automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacUvedená mzda je minimum, závisí od skúseností kandiáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme Procesného technika, ktorého náplňou práce bude:

- zvyšovanie efektivity výrobnej linky (projekty, ks/hod./priepustnosť)
- participovať spolu s kolegami na implementácii lean princípov a používania Six Sigma nástrojov ako sú one piece flow, line balancing, štandardizácia práce atď.
- zodpovednosť za prvé zaškolenie do výroby na zavedenie novej technológie produktu
- zodpovednosť za udržiavanie spôsobilosti procesov a merania zariadení R&R v spojení s procesom QA
- zodpovednosť za OEE a RTY zlepšenia
- kalibrácia zariadení, zodpovednosť za dokumentáciu na výrobnej linke

- možnosť pracovať s najnovšími technológiami
- príspevok na dopravu
- stravné hradené nad rámec Zákonníka práce
- každoročné navyšovanie mzdy na základe hodnotenia za predošlý rok
- jazykové kurzy
- bonus pri sobáši, narodení dieťaťa, či životnom jubileu
- príspevok do 3. dôchodkového piliera
- Multisport karta
- Metro karta, Datart karta
- možnosti kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zameraná na automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PLC - Pokročilý
CNC programovanie - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť obrábania CNC zariadení a montáže produktov; programovanie PLC/PC programovanie (výhodou)
- znalosť technickej dokumentácie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4328825  Dátum zverejnenia: 13.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac