Hľadáme skúseného senior nákupcu so skúsenosťou v medzinárodnom strojárskom prostredí a komunikatívnou angličtinou

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacv závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača môže byť mzda vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme skúseného strategického nákupcu s angličtinou.

Hľadáme skúseného senior nákupcu so skúsenosťou v medzinárodnom strojárskom prostredí a komunikatívnou angličtinou.

Vaša pracovná náplň bude:

- Zodpovednosť za výber dodávateľov z pohľadu kvality dodávaných komponentov, a plnenia strategických cieľov nákupu
- Spolupráca na rozvoji nákupnej stratégie
- Rozvoj dodávateľských reťazcov s cieľom minimalizovať riziko narušenia dodávok
- Rozvoj miestnych nákupných aktivít
- Hodnotenie dodávateľov a plnenia stanovených cieľov
- Spolupráca s oddelením kvality pri posudzovaní kvality dodávaných dielov
- Zodpovednosť za dodržiavanie obchodných dohôd, nákupných podmienok a zmluvných ustanovení
- Zodpovednosť za výber dodávateľov a prípravu cenových ponúk
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci závodu a skupiny

- výhody podľa kolektívnej zmluvy a interných bonusov,
- 7,5 h pracovná doba,
- flexibilný pracovný čas,
- práca v príjemnom kolektíve,
- možnosť cestovať,
- úzka spolupráca s kolegami v rámci korporácie v zahraničí,
- možnosť kariérneho rastu v rámci skupiny

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom/anglickom jazyku.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosti v pozícií strategický nákupca min. 2 roky, alebo na pozícii vedúci nákupca min. 5 rokov
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Práca v systéme SAP
- Skúsenosti v strojárskej oblasti
- Analytické myslenie
- Vyjednávacie schopnosti
- Orientácia na výsledky

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov