Elektrotechnik - commisioning engineener

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiacinzerovaná mzda je len minimálna ponúkaná, výsledná mzda je v závislosti od skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle, hľadáme elektrotechnika- commisionic engineer, ktorý bude inštalovať linky u klientov v rámci EÚ.

Náplň práce:
- montáž a testovanie pneumatických a hydraulických strojov a príslušenstva, dokončenie inštalácie priamo v závode
- zabezpečenie opráv a doladenie strojov, podľa požadovanej kvality
- bežný servis a prebrusovanie nástrojov
- vykonávanie požadovaných zmien pri inštaláciách a spúšťaní strojov
- technická podpora pri prispôsobovaní nástrojov pre dané procesy
- identifikovanie porúch a problémov na strojoch s minimálnymi prestojmi vo výrobe
- vykonávanie a dohľad nad skúškami a sprievodnými potvrdzovacími operáciami
- schopnosť samostatne analyzovať a riešiť problémy
- súlad a dohľad nad všetkými pokynmi a normami ovplyvňujúcimi sektor HSE

- 13. plat
- jazykové kurzy
- plne hradené stravné lístky
- Cafeteria
- preplácané diéty a ubytovanie pri služobných cestách
- služobné auto
- preplácané nadčasy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je Tier I. dodávateľ v oblasti automobilového priemyslu zameraný na výrobu interiérov sedadiel, elektroniku palubnej dosky a pasívnu bezpečnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • osvedčenie elektrotechnika - minimálne §22 - PODMIENKOU
  • znalosť strojárskeho kreslenia, základ mechanickej integrácie, znalosť všetkých druhov mechanických štruktúr, pneumatických, hydraulických systémov
  • dobré komunikačné a koordinačné schopnosti, zodpovednosť, orientácia na zákazníka
  • vyžaduje sa CESTOVANIE - 80 % pracovného času - SR aj zahraničie
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4324141  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac