Do nášho tímu v Žiline hľadáme z dôvodu rozširovania pobočky Recruitera/Recruiterku. Poď a pridaj sa k nám! Tešíme sa na teba!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilinský kraj
1 300 EUR/mesiac- základná zložka mzdy je závislá od skúseností a praxe uchádzača + k nej prináleží atraktívny bonusový systém Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto) 1900,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej internej pobočky v Žiline, ktorú rozširujeme hľadáme novú posilu - komunikatívneho Náborára/Náborárku s predošlými skúsenosťami.

Ak ťa napĺňa práca s ľuďmi, nebojíš sa komunikovať po anglicky, si dynamická osobnosť s pozitívnym prístupom, si presne to čo hľadáme!
Čaká ťa priateľský a veselý tím, dynamická práca, flexibilný pracovný čas, čiastočne môžeš pracovať aj z domu a veľa iných výhod.

Čo bude tvoja náplň práce:

- aktívne vyhľadávanie kandidátov a práca so sociálnymi médiami (Profesia, LinkedIN a iné),
- spracovanie a selekcia životopisov,
- práca s databázovými systémami,
- telefonická, emailová a osobná komunikácia s kandidátmi,
- pohovorovanie kandidátov,
- sprevádzanie kandidátov a klientov celým recruitment procesom,
- pravidelná komunikácia a starostlivosť o pridelených klientov/kandidátov
- účasť na interných mítingoch a reportingové aktivity,
- proaktivita, tímovosť, kreativita, prioritizácia úloh
- sledovanie aktuálneho diania na trhu práce

- práca naozaj v priateľskom prostredí a ranná káva s kolegami
- zaškolenie do celého procesu recruitmentu
- flexibilný pracovný čas s pevnou zložkou od 9-15hod.
- 5 dní voľna navyše
- príspevok do III. piliera
- Edenred karta - 80% príspevok zamestnávateľa
- Multisport karta
- Home office - 2 dni v týždni
- Príspevok na jazykové vzdelávanie
- Cafetéria systém a mnoho iných výhod

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v SLOVENSKOM, alebo ANGLICKOM jazyku.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, personálne a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- anglický jazyk na KOMUNIKATÍVNEJ úrovni, minimálne B2 je nutnosťou
- prax v oblasti personalistiky/recruitment aspoň 2+ podmienkou
- práca s candidate/client care, Profesia, LinkedIN - mierne pokročilá úroveň
- komunikatívnosť, dynamická osobnosť,
- time - manažment na vysokej úrovni
- vytrvalosť, trpezlivosť
- obchodný duch a orientácia na výsledok
- kreativita
- pozitívny prístup :)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4306628  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac