Chceš zarobiť? Si absolvent a chceš získať prax? Pracuj s nami ako operátor výroby! Zarábaj až do 1400€ brutto a získaj ďalších 110€!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Čadca
Termín nástupu
ihneď
1 011 EUR/mesiacPriemerná mzda 1150 - 1400€ brutto/mesiac + Bonusy (Od Apríla 2022 priemerná mzda 1200 - 1600€ brutto/mesiac!)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nepracoval si ešte vo výrobe? Nevadí! Zaškolíme Ťa.
Ak skúsenosti máš, tak sa ukáž a vynikni!

Ak chceš začať stačí nás kontaktovať. Všetko ostatné vybavíme za Teba (lekár, pracovné oblečenie, vstupný pohovor, zaškolenie a termín nástupu do práce ;)
Práca na stálom pracovisku v Tepličke nad Váhom - DOPRAVA zabezpečená!
Ponúkame možnosť pracovať vo viacerých oblastiach výroby vozidiel (montáž, lakovňa, karosáreň, motoráreň, ...)
Nebudeš robiť celý deň to isté ale vždy sa budeš striedať v rámci linky (rotácia na jednotlivých pozíciách)
Práca na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná) od pondelka do piatka, niekedy výrobná sobota
Práca vhodnejšia pre mužov

Ešte hľadáš motiváciu? Pozri nižšie ponúkané benefity ...

Čo ešte viac?
Už len reagovať alebo si zavolať.

Základná mzda 1011€ + príplatky za poobedné aj nočné zmeny
Po prvom mesiaci zvýšenie základnej mzdy na 1044€ !!
Od Apríla 2022 navýšenie základnej mzdy na 1071€, po 1. mesiaci zvýšenie o 33€ na 1104€!
Každoročné navyšovanie základnej mzdy v apríli
Letný bonus 50%
Vianočný bonus 175%
Osobné ohodnotenie 15%
Výrobný bonus (320€ - štvrť ročne)
Budovanie značky 400€
Stravné lístky (Callio karta)
Výplata 15. deň v mesiaci
Istota stabilného príjmu
Nástupný bonus a bonus za odporučenie kandidáta = ďalších 110€!
Priemerná mzda 1150 - 1400€ brutto/mesiac + Bonusy (Od Apríla 2022 priemerná mzda1200 - 1600€ brutto/mesiac!)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
manuálna zručnosť,
dôslednosť,
pozornosť,
spoľahlivosť,
zodpovednosť.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4243043  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 011 EUR/mesiac