Bankár senior v Nitre 1570

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacZákladný plat 950 + odmeny + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si pracovať v stálom sektore s prijemnými kolegami a zároveň si myslíš, že bankový sektor by bol pre Teba ten pravý? Tak prosím neváhaj a daj nám vedieť o sebe, voľné pozície sa rýchlo zapĺňajú!
Náplň práce:
- starostlivosť o klientov banky, riešenie ich požiadaviek
- realizácia bezhotovostných operácii na účtoch
- pravidelný kontakt s ľuďmi, ktorý sú v portfóliu
- pomôcť klientovi nájsť to najlepšie riešenie
- práca s inováciami banky
- zvyšovať spokojnosť klientov aktívnym prístupom a príjemným vystupovaním
- aktívne počúvať klienta
- hľadať predajný potenciál u klientov
Nejedná sa o monotónnu prácu, pretože máte k dispozíciu širokú škálu produktov, ako hypotéky, spotrebné úvery, fondy, kreditné karty, alebo časovo/objemovo ohraničené produkty.

Možnosť kariérneho posunu
Školenia hradené zamestnávateľom
Práca pod skúseným manažérom
Zamestnanecké zľavy na produktoch
Príspevok na ZDRAVIE
Príspevok do DDS
Dni dovolenky nad rámec ZÁKONA
Príspevok na cafetériu až 160 eur
Skvelý kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- osobnosť orientovaná na výsledky
- všeobecný prehľad z oblasti financií
- ekonomické vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti obchodu (starostlivosť o klienta alebo akvizície)
- príjemné vystupovanie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov