Deustchsprächiger Java Developer (skúsený Java Developer s Nemeckým jazykom – možnosť aj freelance)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
4 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od kvalifikácie, predošlých skúseností, zručností a miery zodpovednosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť s pobočkou v Košiciach zameraného na software engineering, hľadáme skúseného a motivovaného Java Developera.

Budeš súčasťou nového tímu, budeš tvoriť webovú aplikáciu, dizajnovať a implementovať front-end alebo back-end požiadavky, API, zaistíš výkonnosť a kvalitu kódu prostredníctvom automatizovaného testovania. V skratke – budes budovať kreatívne riešenie, ktoré klientom ponúknu skutočnú pridanú hodnotu.
Tech stack:
Java 11, JEE, web services (REST alebo iné)
JPA/Hibernate, Spring
Vývojové nástroje: IntelliJ, Eclipse, Maven, Gradle, Docker
DB: SQL + InterSystems Caché pre manažovanie databázy

- príjemné pracovné prostredie v novostavbe
- dlhodobú stabilnú spoluprácu
- rodinná firemná kultúra v rámci veľkej medzinárodnej spoločnosti
- extra 5 dní dovolenky
- mesačne 3 sick days
- príspevok do individuálneho dôchodkového sporenia (3. pilier)
- „Refer a friend“ program (odporúčaj nového zamestnanca a budeš odmenený)
- hodnotenia platu a výkonnosti každý rok
- flexibilná pracovná doba a po dohode možný home-office
- darčeky k výročiam
- parkovanie alebo úschovňa bicykla zadarmo
- kurz nemčiny zadarmo *
- materská škola počas školských prázdnin zadarmo priamo na pracovisku *
- týždenné pohybové tréningy zadarmo, florbalové a futbalové tímy *
- ovocné dni * a čerstvo pražená káva
*Niektoré benefity môžu byť dočasne ovplyvnené v súvislosti s COVID19

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, prosím, pošlite Váš životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná spoločnosť s pobočkou v Košiciach zameraná na software engineering.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Computer Science, Business Informatics

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

QML - Pokročilý
Java EE - Expert
Java - Expert

Počet rokov praxe

5

- vysokoškolské vzdelanie ALEBO absolvovanie podobných kurzov a viacročné profesionálne skúsenosti
- skúsenosť s vývojom distribuovanej aplikácie v Jave (Spring alebo EE) a webových služieb (REST alebo iné) ALEBO skúsenosť s realizáciou grafických aplikácia (ideálne Qt a QML) vyvíjané v C++/OpenGL
- nemecký jazyk na úrovni B2
- riešenie problémov vo výkone
- schopnosť včasne rozpoznať možné úskalia
- schopnosť pracovať nezávisle
- záujem a schopnosť optimalizácie existujúcich technických princípov

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov