Úspešná firma hľadá Nórsky hovoriacich ľudí na home office. Možnosť rýchleho kariérneho rastu!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
1 375 EUR/mesiac-príplatky za víkendy a odpracované večerné hodiny -príspevok na dochádzanie/ home office 50 € mesačne -príspevok na stravovanie 100 € mesačne -bonus do výšky 1200 € ročne na základe KPI´s

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodného klienta, nováčika na slovenskom trhu, hľadáme helpline agenta na linku zákazníckej podpory. Chyť sa príležitosti a využi možnosť pracovať z domu, aktívne využívať cudzí jazyk a rýchlo kariérne rásť !

-telefonická a mailová komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi spoločnosti Dyson, ktorá sa zaoberá výrobou vysoko kvalitných vysávačov, sušičov rúk, fénov, ventilátorov a ohrievačov
- prvotný kontakt so zákazníkmi, technické poradenstvo ohľadne zakúpených produktov
- riešenie problémov s objednaným tovarom s cieľom uspokojiť potreby zákazníka
- propagácia najnovších technológií a aktualizácií
- zadávanie relevantných informácií od zákazníka do interných systémov, reporting

- zmluva na dobu neurčitú
- možnosť práce z domu
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- plne hradená strava zamestnávateľom
- príspevok na cestovanie/ energie počas HO 50 € mesačne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá prichádza na slovenský trh.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nórsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Dánsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Orientácia na zákazníka
-Komunikatívny, dobrý poslucháč
-Trpezlivý, pokojný, schopný vykonávať viac úloh naraz (hovoriť a písať súčasne)
- Proaktívny, navrhujúci riešenia

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4237339  Dátum zverejnenia: 13.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 375 EUR/mesiac