Hľadá sa procesný inžinier so skúsenosťou montáže spojky

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
1 200 EUR/mesiacOd 1200 eur - skutočná mzda môže byť navýšená vzhľadom na skúsenosti a vedomosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v oblasti výroby automobilového priemyslu hľadáme kandidáta na pozíciu Procesného inžiniera, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude:
- Zodpovednosť za procesnú dokumentáciu podľa požiadaviek IATF a MAFACT
- Starostlivosť o montážne operácie a ich technológie – lisy, leaktesty, robotizované stanice, EOL
- Riešenie technických problémov (poruchy linky)
- Vytváranie a aktualizácia procesnej FMEA a PKP
- Podpora pri nábehu výroby existujúcich projektov DC300 /400 / 300TU, novej výrobnej linky a Support stanice
- Optimalizácie nákladov v rámci zverenej oblasti výroby v súvislosti s výrobou spojky
- Zodpovednosť za školenia v požadovanom rozsahu a kvalite a tréningy výrobného personálu
- Práca v SAP- vytváranie nových materiálových čísiel, pracovných plánov pre spoločnosť
- Spolupráca s audítorom pri vykonávaní auditu procesu vo výrobnej oblasti.
- Vedenie tímu pri riešení kvalitatívnych problémov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Min 1 rok skúsenosti v oblasti výrobného inžinierstva alebo prax vo výrobnom prostredí
- Ukončené vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2. stupňa, optimálne v oblasti strojárstva
- Vedomosti o výrobných postupoch, technologických procesoch a systémoch manažmentu kvality (IATF, TS 16949, SPC, FMEA, ISO 14001)
- Základy práce s AutoCAD-om

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov