Hľadáme Excel Guru (aj absolvent s DE + EN jazykom)!

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 300 EUR/mesiac1300 eur (plat je orientačný a naozaj závisí od skúsenosti, schopností a motivácie kandidáta) + 13 plat a iné benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného, Excel Guru na pozíciu pre globálne HR oddelenie. Ide o čisto administratívnu rolu kde podmienkou je hlavne znalosť Anglického a Nemeckého jazyka (Nemčina hlavne v písomnej forme). Ak si napríklad absolvent ktorý má nejaké skúsenosti s administratívou a ovláda EXCEL a spĺňa jazykové podmienky neváhaj a uchádzaj sa o túto pozíciu!

Na tejto pozícii budeš zodpovedný za:

- Práca v Exceli
- Spracovanie mailovej agendy HR oddelenia
- Management ticketov HR oddelenie
- Spracovanie, kontrola dokumentov potrebných pri nábore zamestnancov
- Podpora HR oddelenia vo všetkých smeroch
- Komunikácia s novo nastupujúcim zamestnancami etc.

• Ročný bonus (13. plat)
• 14. plat v závislosti od výsledkov až do 110 % mesačnej mzdy
• Referral bonus
• Extra príspevok na stravu
• Zľavy na produkty spoločnosti
• Škôlka
• Životné poistenie a balík zdravotnej starostlivosti
• Príspevok na relokáciu
• 25 dní dovolenky a sick days
• Extra platené dni voľna pri životných jubileách
• Školenie a rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Klient sa zaoberá výrobou chemikálii používaných v domácnosti, kozmetiky a výrobou stavebných polotovarov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4212145  Dátum zverejnenia: 30.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac