Poradíme Vám?

Strategický Nákupca

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú firmu s dlhou tradíciu, hľadáme nákupcu s praxou strategického nákupu.
Náplň práce:
- zodpovednosť za nákup priameho/nepriameho materiálu
- podpora procesu výberu dodávateľov
- prehľad trhu
- podpora pri tendroch a aukciách
- kooperácia s ďalšími oddeleniami

- 13ty plat
- Bonus za odporučenie vhodného kandidáta
- Extra príspevok na stravné lístky
- Zľavy na produkty firmy
- Škôlka
- ostatné benefity vám radi predstavíme na pohovore...

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je medzinárodná firma zameraná na predaj pracích a čistiacich prostriedkov, vlasovej a telovej kozmetiky, spotrebiteľských lepidiel, lepidiel pre stavebnú chémiu ako aj priemyselných lepidiel a povrchových technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

  • minimálne 2 roky skúseností so strategickým nákupom
  • magisterský titul výhodou
  • schopnosť budovať vzťahy, prezentačné a komunikačné zručnosti
  • organizovanosť a schopnosť prioritizovať
  • flexibilita
  • schopnosť vyjednávať
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Brachtlová
Tel.: +421903951662
E-mail: poslať životopis
ID: 4207142  Dátum zverejnenia: 19.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac