Mzdový špecialista pre novo vznikajúcu medzinárodnú spoločnosť v Bratislave

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 083 EUR/mesiacRočná mzda 25.000€ v hrubom plus benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste mzdový účtovník, špecialista, vyznáte sa v zákonníku práce a hľadáte novú kariérnu príležitosť? Ak Vás baví viac poradenstvo, vysvetľovanie pravidiel a nastavovanie interných smerníc ako práca s číslami a účtovanie samotné, máme pre Vás zaujímavú ponuku.

CPM International je úspešná medzinárodná spoločnosť so sídlom vo Veľkej Británii, ktorá v Bratislave založila novú pobočku. Prijíma veľké počty nových zamestnancov a hľadá skúseného mzdára, ktorý bude mať na starosti najmä:

- proces spracovania mzdovej agendy, komplexné zastrešenie komunikácia a výmeny informácií a údajov medzi zamestnávateľom a externou účtovnou spoločnosťou
- kompletizácia a korekcia dochádzok, vrátane dovoleniek, PN, návštev lekára, benefitov, odmien a pod.
- konzultácia so zamestnancami ohľadom nezrovnalostí vo výplatných páskach, prepočet nárokov na dovolenky a podobne
- konzultácia zmien v zákonníku práce a ich prenesenie do praxe v procesoch spoločnosti
- vystavovanie dokumentácie zamestnancom (ročné zúčtovanie, dane, odchod zamestnanca a iné)

- zmluva na plný úväzok na dobu neurčitú
- príležitosť budovať procesy v novej spoločnosti od samého začiatku
- home office po skúšobnej dobe (do 40%)
- kariérny rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

CPM International je medzinárodnou spoločnosťou so centrálou vo Veľkej Británii, ktorá svojim klientom poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, predaja a marketingu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vzdelanie a/alebo prax 4-5 rokov v mzdovom účtovníctve
- anglický jazyky na úrovni B2 a vyššie - denná komunikácia s vedením spoločnosti a externým dodávateľom v anglickom jazyku
- komunikačné zručnosti, schopnosť vysvetliť zamestnancom všetky otázky ohľadom výplatných pások a pravidiel čerpania voľna a benefitov
- sledovanie aktuálnych legislatívnych zmien a schopnosť konzultovať ich aplikáciu do praxe v rámci spoločnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov