Poradíme Vám?

Senior účtovník pohľadávok s francúzskym jazykom!

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac(výška platu závisí od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Stabilná americká spoločnosť rozširuje svoj tím a hľadá skúseného účtovník s nemeckým jazykom. Ak Ťa láka dynamické prostredie a hľadáš pozíciu ktorá ponúka aj kariérny rast, si na správnom mieste.

Pracovné povinnosti:
- Zaúčtovanie prichádzajúcich faktúr
- Kontrola splatnosti a správnosti údajov faktúr
- Odsledovanie dodávateľských účtov, rekonciliácie a dobropisy
- Aktívna podpora prideleného portfólia klientov v oblasti financií
- Mesačná inventarizácia účtov (uzávierky)

- Finančný príspevok na jazykové kurzy
- MultiSport karta
- Medzinárodné prostredie
- 5 sick days ročne
- Home office (striedavý)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2021 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Americká spoločnosť so zameraním na internetový predaj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

  • Francúzsky a anglická jazyk na plynulej úrovni C1 (podmienkou)
  • Skúsenosti z obdobnej oblasti (podmienkou)
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Motivácia kariérne rásť
  • Analytické myslenie
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Sládeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4198538  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac