Testovací inžinier pre proces biodekontaminácie.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
1 300 EUR/mesiacNa pracovnej pozícií sú preplácané navyše diéty - komplexne zabezpečené ubytovanie v exkluzívnych hoteloch - všetky cestovné náklady hradí zamestnávateľ - náklady spojené s pobytom v zahraničí hradí zamestnávateľ (víza, transatlantické lety a pod.) Všetky ďalšie bonusy navyše sú v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy a osobných targetov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme Validačného inžiniera, ktorý má ukončené VŠ štúdium v oblasti biotechnológie, chémie (alebo prírodné vedy) a má chuť cestovať po svete a zažiť dobrodružstvo.
Väčšiu časť (70%) práce je u klientov v zahraničí (USA, INDIA, takmer celá EÚ- podľa projektu) a časť na Slovensku v laboratóriu.

Pracovná príležitosť je vhodná pre ABSOLVENTOV, ktorí majú vynikajúcu možnosť načerpať nové informácie, rozbehnúť si kariéru a učiť sa od svetových kapacít v obore (aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch).

Vaša pracovná náplň:
- testovanie nových strojov a zariadení dodávaných pre farmaceutický priemysel
- vývoj a validácia bio-dekontaminačného procesu na Izolátoroch
- analýza (identifikácia odchýlok), v prípade potreby opravné testovanie a pomoc pri riešení problémov v spolupráci so zákazníkom
- vyhodnocovanie výsledkov testovania či boli všetky špecifikácie a tolerancie dosiahnuté
- posudzovanie zhody technickej dokumentácie voči skutočnosti
- príprava a údržba meracích prístrojov
- podpora mikrobiologického laboratória na Slovensku v priestoroch firmy

- práca v jedinečnej spoločnosti
- školenia so svetovými odborníkmi po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch
- exkluzívne podmienky na zahraničných služobných cestách
- 13. a 14.bonus
- špeciálny zaškoľovací program
- online jazykové kurzy s native speakrom

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v slovenskom (anglickom) jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

biotechnológia, analytická chémia, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - nutnosť
-flexibilita, samostatnosť
-chuť učiť sa
-zodpovedný prístup
-asertívne správanie
-dobré prezentačné a organizačné schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov