Poradíme Vám?

Dlhodobá brigáda - dokladanie tovaru v predajni Sučany!

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
3,82 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* dokladanie tovaru na predajni
* pomocné práce na predajni
* udržiavanie poriadku na predajni
* pracovné činnosti podľa pokynov nadriadeného
* rôzne zmeny- RANNÉ, POOPOBEDNÉ od pondelka do piatka
*práca na rôznych oddeleniach
* práca je vykonávaná v obchode v Sučanoch

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

chuť pracovať,
platný potravinársky preukaz
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4195840  Dátum zverejnenia: 3.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 3,82 EUR/hod.