Testovací Inžinier - automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
According to agreement
1 700 EUR/mesiacod 1700 - skutočná mzda môže byť navýšená vzhľadom na skúsenosti a vedomosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme Testovacieho Inžiniera, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude:

• Finálové testovanie funkčnosti kamier
• Testovanie kvality a zaostrovanie objektívov
• Zodpovednosť za vývoj testovacích postupov
• Nastavovanie ohniskovej vzdialenosti
• Navrhovanie procesov a testovacích sekvencií s ohľadom na bezpečnosť a platné normy
• Dodržiavanie kvality, cenových podmienok a termínov
• Upriamenie sa na rýchlosť, kvalitu a presnosť v rámci automobilových noriem
• Príprava výrobných dokumentov a vedenie kontrolných zoznamov

- 13-ty plat - garantovaný
- Preplatené cestovné
- Ročný bonus
- Možné stravovanie v kantíne
- Príplatky za výkon práce MIMO pracovnej doby, v noci, cez víkend a sviatky a pod.
- Možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie technického zamerania - elektronika a elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Technické vzdelanie v odbore elektronika a elektrotechnika
• Odborné skúsenosti v oblasti sériovej produkcie kamier na snímanie obrazu - VÝHODOU
• Znalosť nástrojov - FMEA, 5Why, Ishikawa, 8D
• Znalosti čítania kódu v CVI/C, Visual basic - VÝHODOU
• Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
• Znalosť testovacích procedúr - funkčný tester a EOL
• Organizačné, komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4192062  Dátum zverejnenia: 16.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac