Nemáš rád keď skoro ráno zvoní budík? Chceš aktívne využívať angličtinu? Máme pre teba ponuku práce pre nadnárodnú spoločnosť (Telefonický operátor)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
12.2021
1 150 EUR/mesiac+ bonusy za výkon a nočné odpracované hodiny cca 400-500 € mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme cash flow špecialistu na linku zákazníckej podpory.

Tvojou úlohou bude:
- aktívna komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku
- riešenie problémov a požiadaviek zákazníka k jeho spokojnosti
-zodpovednosť za cash flow, kontrola včasného uhradenia platieb
- práca na 8 hodinové zmeny 14:00-23:00 alebo 19:00-04:00
- školenie v Bratislave, na základe KPI´s možný HO

- aktívne zdokonaľovanie anglického jazyka
- možnosť rýchleho kariérneho postupu
- nadštandardné zdravotné poistenie
- parkovanie v budove spoločnosti
- doprava taxíkom zdarma po 22:30 v rámci BA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodný klient so sídlom v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- časová flexibilita (práca na zmeny)
-schopnosť pracovať pod stresom

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4191371  Dátum zverejnenia: 27.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac