Strojári Pozor! Práca ihneď - nastavovači - absolventi i ženy :)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Zlaté Moravce
750 EUR/mesiac+ príplatky a bonusy = min. 890€ + 13 a 14-ty plat (Mzda sa môže výrazne líšiť od uvedenej mzdy na základe Vašich skúseností !!! - viacero mzdových tried )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho overeného klienta z výrobnej oblasti kompresorov.
práca vhodná i pre ženy strojárky :)

NÁPLŇ PRÁCE:
- nastavovanie a obsluha strojných zariadení podľa pridelenia (poloautomaty, NC stroje alebo montážne linky a lisy)
- korekcie parametrov na strojnom zariadení
- zaistenie správnej činnosti prideleného strojného zariadenia
- vykonávanie priebežného merania výrobkov (meradlá, 2D alebo 3D stroje)
- vykonávanie bežnej údržby a jednoduchších opráv stroja
- práca v stoji, obrobky sú ľahké 0.5 - 1 kg

- práca priamo do KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC
- náborový príspevok 300€
- dochádzkový bonus 60€
- prémie - rovnaké pre celú dielňu (priemerne 10%)
- odmeny za zlepšovacie návrhy
- obedy hradené v plnej výške
- príspevok na DDS
- kvalitné vstupné zaškolenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie alebo prax na podobnej pozícii

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca v stoji
- časová flexibilita (práca na 2, 3 alebo 4 smeny)
- riziková trieda III (hluk = príplatky cca 0.70€hod.)
- pracovná sobota v prípade rannej smeny = preplácaná

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4190282  Dátum zverejnenia: 25.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac