Reagujte bez životopisu

Nastavovač strojných zariadení Bratislava. 1050 €

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 050 EUR/mesiac5,50 €/ hod + nadštandardné príplatky + výkonnostný bonus + osobné ohodnotenie = každý mesiac - dochádzkový bonus 10 % z priemerného mesačného príjmu ( na mesačnej báze )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stáť súčasťou medzinárodnej spoločnosti u najväčšieho potravinárskeho výrobcu na Slovensku a druhej najväčšej potravinárskej spoločnosti na svete? Presadiť sa a stať profesionálom v oblasti výroby cukroviniek a byť súčasťou nových projektov a výroby? Tak neváhajte...

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha strojov na formovacom úseku linky - temperovacie a
nalievacie zariadenia, zásobníky.
- nastavovanie parametrov týchto zariadení a zaznamenávanie
týchto parametrov písomnou aj elektronickou formou.
- zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosť podľa typu výroby
podľa pokynov predáka zmeny alebo tím lídra.
- zodpovednosť a aktívne podieľanie sa na čistení linky a
dodržiavania 5S
- kontrola sít a magnetov na vyššie uvedených zariadeniach
- príprava a načerpávanie hmoty podľa typu výroby
- príprava nalievacích zariadení podľa typu ( výmena nalievacích
dosiek ),
- príprava a násyp surovín, znalosť aróm a ich bezpečného
používania

Práca v 2,3,4 zmennej prevádzke.

- dochádzkový BONUS 10 % z priemernej mesačnej mzdy
- výkonnostný bonus ( na mesačnej báze )
- osobné ohodnotenie ( na mesačnej báze )
- nadštandardné príplatky
- rizikové príplatky
- príplatky za poobedné, nočné zmeny, prácu v sobotu a
nedeľu, prácu vo sviatok,
- zabezpečené a HRADENÉ UBYTOVANIE v rámci Bratislavy
- stravné lístky v hodnote 3,83€
- stravovanie v podnikovej jedálni prostredníctvom MFP karty hneď po nástupe do práce
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi
- zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní
- hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne
prehliadky
- zabezpečenie potravinárskeho preukazu
- starostlivosť koordinátora ešte pred nástupom do práce ( absolvovanie lekárskej prehliadky, ubytovanie, osobné konzultácie ) a počas celého trvania PP

V prípade , ak splňate vyššie uvedené požiadavky, prosím o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Silná medzinárodná spoločnosť s históriou a tradíciou od roku 1890.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cukrár, pekár, kuchár, strojarina, mechaníka, techníka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

- Skúsenosti z výroby ( veľká výhoda )
nastavovanie strojov, obsluha ovládacích panelov ( podmienka )
- Efektívna komunikácia v rámci tímu
- Schopnosť učiť sa
- Schopnosť učiť ostatných
- Schopnosť pracovať samostatne

- Ukončené stredoškolské vzdelanie s výučným
listom alebo maturitou.
- Dobrý zdravotný stav - pred nástupom je
potrebné absolvovať lekársku prehliadku

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4185212  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac