Chcel/a by si pracovať v banke? Víkendy voľné! Možné platové ohodnotenie 1150€ !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Komárno
1 150 EUR/mesiacZáklad 750 € .Odmeny priemerne vo výške od 200 € do 400 € mesačne brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa svet financií a rád/a komunikuješ s ľuďmi? Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Bankár pre Komárno.

- stanete sa odborníkom a partnerom klienta vo svete financií a bankovníctva
- privediete klienta k samostatnosti a aktívnemu využívaniu inovácií v bankovníctve, s lepším riadením vlastných financií
- budete prinášať najefektívnejšie riešenia podľa požiadaviek a potrieb klienta
- aktívnym oslovovaním budete identifikovať predajný potenciál u klienta, následne plniť z toho vyplývajúce požiadavky na predaj produktu
- budete realizovať hotovostné a bezhotovostné operácie na účtoch, aktivovať nové služby na účtoch, budete sťahovať najnovšie mobilné aplikácie a posúvať tak bankovníctvo dopredu

• práca v silnej spoločnosti s inovatívnym prístupom
• neustále zvyšovanie kvalifikácie
• možnosti kariérneho rastu
• zvýhodnené úrokové sadzby produktov
• príspevok na zdravie
• príspevok do 3. piliera
• dni dovolenky na navyše
• 160 € na rok na cafetériu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Zaujmeš nás ak si :
- dynamická osobnosť orientovaná na výsledky
všeobecný prehľad z oblasti financií
- ekonomické vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti obchodu (starostlivosť o klienta alebo akvizície)
- príjemné vystupovanie a proklientský prístup
- záujem sa uplatniť v bankovom sektore

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4184301  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac