Poradíme Vám?

Nástrojár pre novú halu rozširujúcej sa výroby!Metal forming solutions.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 115 EUR/mesiac13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného a stabilného klienta obsadzujeme pozíciu Nástrojára s nástupom priamo pod kmeň spoločnosti:

- tvorba a údržba nástrojov pre lis, vytváranie nových foriem
- vytváranie servisných intervalov pre nástroje
- zodpovednosť za preventívnu údržbu nástrojov
- realizácia zmien s cieľom zlepšovať výrobu
- manažment náhradných dielov a kontrolný systém
- zlepšovať životnosť foriem a nástrojárskych komponentov
- zodpovednosť za udržiavanie dokumentácie systému nástrojov (história)

- individuálny kariérny program pre zamestnancov
- garantovaný 13-ty plat
- ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy)
- príspevok na cestovné
- medziročné navýšenie mzdy
- vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste
- zvýhodnené stravovanie v našej kantíne
- príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť
- odmeny za vykonané zlepšenia
- ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy
- vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch
- práca v medzinárodnej automotive spoločnosti
- možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické

Počet rokov praxe

2

  • min. ukončené SŠ vzdelanie
  • predchádzajúca skúsenosť ako nástrojár pre oblasť lisovania
  • schopnosť konštruovať nové nástroje
  • veľmi dobrá znalosť čítania výkresov a schopnosť tvoriť technické skice.
  • precíznosť a schopnosť tímovej spolupráce pri stroji, nielen v dielni
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Mlynská 28
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Jakubčíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4182692  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 115 EUR/mesiac