Recruiter s plynulou angličtinou na exkluzívny projekt!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiac+ variabilná zložka Vzhľadom na charakter projektu, na ktorom budeš pracovať, môžeš očakávať mesačný príjem od 1 700 € / mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý je samostatný, ma dobré komunikačné zručnosti a dynamické pracovné tempo. Ak Ťa zaujíma oblasť náboru, si flexibilný a vieš si dobre zorganizovať čas, pošli nám svoje CV a uchádzaj sa o jedinečnú možnosť pracovať na exkluzívnom projekte!

Náplň práce:

- aktívne vyhľadávanie kandidátov na základe kritérií zadaných klientom
- plánovanie a vedenie pohovorov
- sprevádzanie kandidáta celým výberovým konaním (vysvetlenie pozície, predstavenie spoločnosti, príprava na pohovor u klienta, korekcia CV...)
- reporting na pravidelnej báze
- administratívne úlohy súvisiace s pozíciu konzultanta

- motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov - fix plus pohyblivá zložka - vzhľadom na charakter projektu je zaručené nadštandardné platové ohodnotenie!
- perfektné úvodné zaškolenie
- samostatná práca a možnosť zaškolenia na ďalšie aktivity na divízii
- spolupráca na marketingových aktivitách
- 200 EUR ročne na ďalšie vzdelávanie podľa vlastného výberu
- hybridná práca (50% office, 50% homeoffice)
- flexibilná pracovná doba
- 5 dní voľna nad rámec zákona
- multisport karta
- 90%-ný príspevok zamestnávateľa na stravné
- teambuildingy a firemné súťaže
- skvelý tím
- profesionálne a stabilné zázemie top personálnej agentúry Adecco

V prípade, že nás Tvoj profil osloví, budeme Ťa kontaktovať telefonicky, aby sme si podrobnejšie prešli našu ponuku a tvoje očakávania. Ak sa tieto dve veci stretnú, veľmi radi Ťa uvidíme aj osobne, či už online, alebo u nás v Adeccu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adecco Slovakia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, administratíva, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Táto pozícia je ideálna pre dynamickú osobnosť, ktorá má dobrý time management, proaktívny prístup, je flexibilná, komunikatívna a vie si dobre zorganizovať svoj pracovný čas.

Najdôležitejšou podmienkou je plynulá angličtina (keďže jej využívanie je na dennej báze), potrebuješ minimálnu úroveň B2. Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou.

Veľmi dôležité sú aj vynikajúce komunikačné zručnosti a vôľa tráviť väčšinu pracovného času v kontakte s kandidátmi - či už telefonicky, alebo online - keďže hlavnou náplňou práce je komunikácia s uchádzačmi o zverené pozície.

Výhodou sú predchádzajúce skúsenosti s nábormi a výbermi kandidátov, nie je to však podmienkou, keďže súčasťou nášho onboardingu je kompletné zaškolenie na ponúkanú pozíciu.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4181327  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac