Ste komunikatívny?Ste rodený predajca?Pracujte v kontaktom centre a pripojte sa k nemeckému predajnému tímu.Práca možná aj na Full Home Office!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď
1 375 EUR/mesiac1375 € brutto mesačne ako základný plat + bonusy za plnenie KPI´s (priemerne mesačne 1450-1570 € brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho TOP klienta, nového exkluzívneho investora v Bratislave otvárame pracovnú pozíciu Outband Sales Excecutive s nemčinou!
Outsorcingová spoločnosť otvára svoje ďalšie kontaktné centrum na Slovensku a ponúka 100% pozíciu formou full home officu v outbound predajnom tíme.
Podmienkou je komunikatívna angličtina + perfektná nemčina!

Ak chcete vo svojej práci využívať NEMECKÝ JAZYK na dennej báze, pozorne čítajte ďalej pracovnú náplň:

Ako Outbound Sales Executive budete každý deň:

- telefonicky kontaktovať potenciálnych zákazníkov (B2B) s ponukou produktov
- predstavovať výrobky a značku
- vytvárať a budovať dlhodobé obchodné vzťahy
- k dispozícií budete mať databázu, z ktorej budete denne telefonicky oslovovať reštaurácie, bary, pohostinstvá a špecializované obchody ponúkajúce alkoholické nápoje a pivo
- budete propagovať svetoznáme značky a robiť osvetu značkám: Smirnoff, Johnie Walker, Captain Morgan, Guiness a ďalšie..
- full home office - môžete pracovať kdekoľvek na Slovensku, zamestnávateľ vám poskytne notebook a náhlavnú súpravu

- 100% pracujete z domu
- špecializované produktové školenia, školenia v oblasti komunikácie a predaja aj do budúcnosti
- ŽIADNE víkendy ani nočné smeny
- bonus v závislosti od KPI (10% z mesačnej mzdy)
- 5 dní dovolenky navyše
- príspevok na home office 50€ btt
- príspevok na stravovanie 100€ mesačne - bez príspevku zamestnanca
- jednozmenná pracovná doba: pondelok - piatok, 11:00 - 19:00 (plný úväzok, 40 hodín / týždeň)

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis len v ANGLICKOM jazyku.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, ktorá je popredným svetovým poskytovateľom outsourcingu predaja a podpory predaja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemecký jazyk - perfektná znalosť C1
- anglický jazyk - pokročilý - interný komunikačný jazyk vo firme (školenia, aj systémy v anglickom jazyku)
- komunikatívny a pozitívny vzťah k telefónnym hovorom a predaju (B2B)
- príjemné vystupovanie, zodpovednosť, drive
- skúsenosti s predajom, alebo prácou v call centre sú vítané

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4181247  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 375 EUR/mesiac