Poradíme Vám?

Lukratívna práca na Luxusných autách - VW, Porsche, Audi. nástupný plat 822,-€ s príspevkom na ubytovanie a dopravou, Bratislava - Devínska Nová Ves

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
822 EUR/mesiacNástupný plat 822 ,-€, zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch Výkonnostný bonus, bonus za prítomnosť 102€ Po zapracovaní odmena za ovládanie viacerých pozícií od 30 - 130€ Zmenové príplatky nad rámec zákona 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je popredný výrobca automobilových produktov, hľadáme Montážneho pracovníka .

Náplň práce:

Montáž plastových a elektrotechnických dielov na výrobnej linke pre autá VW, Porsche, Audi
Zodpovednosť za 100% znalosť aktuálnych montážnych postupov
Povinnosť dodržiavať stanovené pracovné postupy a interné smernice
Zodpovednosť za vykonávanú prácu v zmysle stanovených kvalitatívnych cieľov (samokontrola vlastnej práce)

Nástupný plat 822 ,-€, zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch
Výkonnostný bonus, bonus za prítomnosť 102€
Po zapracovaní odmena za ovládanie viacerých pozícií od 30-130€
Zmenové príplatky nad rámec zákona
13. a 14. plat
Ďalšie finančné aj nefinančné benefity
Možnosť zabezpečiť ubytovanie zdarma
Príspevok na dopravu, resp. zabezpečená doprava

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Základné, stredné vzdelanie
Spoľahlivosť a chuť pracovať
Ochotu pracovať v zmennej prevádzke
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Prievozská 4B
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Kuna
Tel.: +421911096794
E-mail: poslať životopis
ID: 4180553  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 822 EUR/mesiac