Nemáš problém komunikovať v AJ? Staň sa klientskym pracovníkom a zarábaj!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ bonusy za výkon a nočné odpracované hodiny (cca 400- 500 eur brutto mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme špecialistu zákazníckej podpory na pozíciu Cash Collection Analyst pre nášho významného klienta so sídlom v Bratislave.
Po úvodných týždňoch školenia môžeš dočasne pracovať z domu.
Ak ťa táto ponuka zaujala zašli nám svoj životopis.

Vaša práca bude spočívať najmä v:

- každodenná komunikácia s medzinárodnými zákazníkmi spoločnosti - zaistenie spokojnosti zákazníka s ponúknutým riešením
- práca na 9-hodinové zmeny (1 hodina pauza na obed) v časovom rozmedzí od 14:00 do 23:00 alebo od 19:00 do 4:00 nasledujúceho dňa (rozpis zmien máte na 3 mesiace vopred)
- riešenie problémov so službami a produktmi spoločnosti
- príplatky za prácu cez víkend, sviatok a nočnú prácu (podľa zákonníka práce)

- Aktívne zdokonaľovanie anglického jazyka
- Kariérny rozvoj
- Nadštandardné zdravotné poistenie
- Parkovanie v budove spoločnosti
- Doprava taxíkom zdarma po 22:30 v rámci BA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodný klient so sídlom v Bratislave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•plynulá a sebavedomá komunikácia v anglickom jazyku
•dobré komunikačné zručnosti, orientácia na zákazníka
•flexibilita (práca večer/ v noci)
•odolnosť voči stresu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4180413  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac