Recruitment Consultant

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacUvedené mzdové podmienky je minimálna fixná mzda, ktorú máš garantovanú. Našou snahou ale bude poskytnúť Ti také pracovné podmienky, aby si si na mesačnej báze prilepšil aj na variabilnom odmeňovaní, kde sa mesačný bonus pohybuje až do výšky 1,5 násobku základnej mzdy. Tvoj zárobok bude teda závisieť od Tvojho výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV A KOLEGYNE, KTORÍ DOPLNIA NÁŠ TÍM PROFESIONÁLOV V HR A RECRUITMENTE. Tak využi túto príležitosť a staň sa súčasťou Adecco :)

Láka Ťa kombinácia HR & Sales? Baví ťa práca s ľuďmi? Ovládaš anglický jazyk? Potom je táto práca pre Teba ako stvorená. Uplatníš znalosti z psychológie, z oblasti ľudských zdrojov a pretavíš ich do obchodu, v rámci ktorého nie len pokrývaš potreby našich klientov, ale zároveň hľadáš dream job pre ľudí, ktorí sú aktívny na pracovnom trhu.

Toto bude Tvojou náplňou práce:

- sprevádzanie klientov a kandidátov celým procesom výberu/náboru
- vedenie pohovorov s kandidátmi
- odporúčanie vhodných kandidátov klientom
- inzerovanie voľných a obsadzovaných pozícií na všetkých dostupných portáloch a sociálnych sieťach
- participácia na zaujímavých projektoch (realizovaných na Slovensku, alebo v zahraničí)
- reporting
- účasť na interných meetingoch a teambuildingoch :)

Jedna z úžasných vecí, na ktorú si v Adecco potrpíme, je perfektné úvodné zaškolenie. Nemusíš sa preto obávať, že niečo z toho, čo od Teba budeme chcieť, nevieš, pretože my Ťa to naučíme. Na našom onboardingu sa naučíš VŠEKO o pracovnom trhu, našich produktoch a službách, o inzercii aj interview metódach a pohovoroch. Zároveň sa Ti v rámci adaptačnej fázy vždy bude venovať niekto z kolegov, až kým sa nebudeš cítiť IN :)

Naše benefity sú zamerané najmä na Life & Balance a Zdravie, keďže toto sú oblasti, na ktorých nám záleží najviac. Preto všetci, ktorí v Adecco pracujeme, máme:
- MULTISPORT KARTU, vďaka ktorej máme prístup k športovým a wellness aktivitám nie len pre seba, ale aj našich blízkych
- OVOCNÉ DNI každý druhý pondelok, aby sme si pravidelne posilnili imunitu a začali týždeň o niečo zdravšie aspoň 2x v mesiaci
- FLEXIBILNÁ PRACOVNÁ DOBA, v rámci ktorej sme si určili core time v čase od 9:00 do 15:00 hodiny, aby sme vedeli lepšie a vo väčšej pohode skĺbiť prácu a súkromie
- HYBRID WORK - možnosť pracovať 50% z domu a 50% z officu, lebo nám to pomáha zachovávať rovnováhu vo vzťahoch v práci, aj doma
- 5 DNÍ VOĽNA nad rámec dovolenky, lebo vieme, že voľna nikdy nie je dosť
- NARODENINOVÉ VOĽNO pol dňa, aby sme si mohli dopriať čas len pre seba
- DDS - príspevok do III.piliera

Ďalšou pre nás veľmi dôležitou oblasťou je VZDELÁVANIE, preto okrem kompletného zaškolenia na Tvoju pozíciu dostaneš aj benefit v podobe kreditu 200 EUR ročne na jazykový kurz.

Samozrejmosťou je STRAVNÉ, ktoré je u nás vo výške 4 EUR na deň a my Ti prispejeme 90%.

Po roku s nami získavaš nárok na POUKÁŽKY v hodnote 200 EUR, ktoré tiež určite potešia.

Pri okrúhlych narodeninách, výročiach v Adeccu a pri svadbe či narodení bábätka dostaneš DARČEK.

A keďže sa riadime heslom WORK HARD - PLAY HARD, tak si pravidelne organizujeme aj teambuildingy a kreatívne aktivity, v ktorých súťažime o rôzne atraktívne ceny.

V prípade, že nás Tvoj profil osloví, budeme Ťa kontaktovať telefonicky, aby sme si podrobnejšie prešli našu ponuku a tvoje očakávania. Ak sa tieto dve veci stretnú, veľmi radi Ťa uvidíme aj osobne, či už online, alebo u nás v Adeccu.
Tešíme sa na stretnutie s Tebou!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná pre ADECCO.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce skúsenosti v HR (prax ale nie je podmienkou, uvítame aj šikovných absolventov)
- anglický jazyk na úrovni min. B2
- komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
- orientácia na zákazníka
- obchodný a tímový duch

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4178014  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac