IT Tester (s nemeckým jazykom)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiac+ Vyššia mzda je možná a odráža sa od predošlých skúseností a kvalifikácií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho na medzinárodnom trhu v oblasti profesionálneho poradenstva v IT a ďalej v segmentoch poisťovníctva a finančníctva pochádzajúceho z Nemecka hľadáme IT Testera s Nemeckým jazykom.

Kľúčové kompetencie pre túto pracovnú pozíciu:

• Vykonávanie automatických testov – to zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou interných aj externých nástrojov
• Participácia na vývoji interných nástrojov slúžiacich na automatické testovanie
• Úprava skriptov (Shell, Windows script)
• Práca v menšom Scrum tíme
• Demonštrácia a vytváranie automatických testovacích prípadov
• Nastavovanie interných nástrojov na automatické testovanie
• Proaktívne sa podieľať na vylepšovaní procesov a nástrojov z pohľadu nástrojov automatického testovania spoločnosti
• Implementácia automatického testovania do Nightly Build procesov (MAVEN, Jenkins)

• Možnosť full remote práce na základe individuálnej dohody
• 31.12. deň plateného voľna
• Práca v agilnom prostredí mladých dynamických ľudí
• Flexibilný pracovný čas
• Masáže v priestoroch firmy
• Kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
• Podpora zamestnancov pri PN
• Kariérny rast + doplnkové vzdelávanie možnosť
• Home office
• Prémie (vianočné, výkonnostné, osobné)
• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Sick days
• Stravné lístky Ticket Restaurant
• Možnosť sebarealizácie v priestoroch firmy (posilňovňa, stolný tenis)
• Team-buildingy

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Našim klientom je spoločnosť pochádzajúca z Nemecka, ktorá dlhodobo pôsobí na medzinárodnom trhu v oblasti profesionálneho poradenstva v segmentoch poisťovníctva a finančníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Skriptovacie jazyky (Shell, Windows script)
• Schopnosť orientácie v Java, prípadne Groovy
• Skúsenosť s SQL a XML (XPath výhodou)
• Skúsenosť s automatizáciou je výhodou
• Schopnosť dobrej orientácie v technickej oblasti
• Nevyhnutná znalosť nemeckého jazyka pričom ovládanie anglického jazyka je výhodou
• Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
• Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť
• Komunikačné a prezentačné zručnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4170882  Dátum zverejnenia: 28.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac