Elektrikár s §21 vyhlášky - iba 2 zmeny + voľné víkendy :) - Orava !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Námestovo
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka (100 Eur) + ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho úspešného klienta hľadáme šikovného elektrikára :)

NÁPLŇ PRÁCE:
- odstraňovanie technických porúch počas výroby
- preventívna údržba
- špecifikuje náhradné diely v spolupráci so zmenovým lídrom a vedúcim údržby
- výmena náhradných dielov
- participácia na školeniach nových technikov

- práca priamo ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC
- príspevok na doplnkové dôchodkové zabezpečenie
- pohyblivá zložka mzdy + ročná odmena
- systematické vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár, Elektroúdržbár

Počet rokov praxe

1

- znalosť Siemens S7 Simatic (- výhodou)
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti min. §21
- zodpovedný prístup, samostatnosť a spoľahlivosť
- pracovná doba (6:00-14:00, 14:00-22:00) + víkendy voľné !

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4168349  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac